Strijkatelier Tongeren

Jaarlijks zomerverlof 2026
IN JULI GAAN WE ER EVEN TUSSENUIT
Donderdag 09 juli is onze laatste werkdag en zijn we gesloten tot en met 09 augustus,
Vanaf maandag 10 augustus strijken wij weer al uw plooien glad.

PBI Strijkservice

Textielverzorging met passie te Tongeren!

PBI Strijkservice is een strijkatelier in Tongeren voor iedereen die géén tijd heeft, géén zin heeft of niet kan strijken. Heeft u kinderen? huishouden? drukke baan? Hoe combineert u dat allemaal? Wij kunnen uw huishoudelijk werk verlichten. PBI Strijkservice strijkt uw wasgoed tegen betaalbare prijzen.

Hoe werkt de strijkdienst?

U wast zelf uw wasgoed en brengt het droog en platgelegd binnen in een mand. De aantalen schrijft u op een bestelbon. Bij het afhalen van het wasgoed wordt er afgerekend met dienstencheques of cash. Vervolgens ontvangt u een kaartje met de afgesproken ophaaldatum.

Voor elk artikel is een gemiddelde strijktijd vastgesteld en op basis van deze strijktijden maken wij een rekening uitgedrukt in minuten.

1 uur = 60 punten/minuten

1 dienstencheque = 10,00 euro

Alle kleding die wij strijken vouwen wij ook steeds netjes op. Indien u dit anders wenst, verzoeken wij u dit mee te delen bij het afgeven van uw strijkgoed. Indien u de kleding liever op een kapstok gehangen terugkrijgt. Verzoeken wij u de kledinghangers zelf te voorzien.

Contacteer ons!