Medewerkers Zakenkantoor Raf Daenen Temse

Ons team

Jarenlange ervaring gecombineerd met jong talent. Ons team bruist van kennis en dynamisme. Iedereen heeft z'n gespecialiseerde kennis. Kijk hieronder voor welke vragen je best bij wie terecht kan.

Raf Daenen
Zaakvoerder
raf@rafdaenen.be

Anne Cattrysse
Mede-Zaakvoerder
anne@rafdaenen.be

Anne Salembier
Algemene Administratie
anne.s@rafdaenen.be


Katrien Wilssens
Bank
katrien.w@rafdaenen.be

Bart Heynderickx
Verzekeringen
bart@rafdaenen.be

Mary Houssian
Bank
mary@rafdaenen.be


Katrien Van Imschoot
Verzekeringen
katrien@rafdaenen.be

Katrijn Grisar
Verzekeringen
katrijn@rafdaenen.be