Agenda inspiratieavonden Reizen De Lathauwer

Op zoek naar de zon

Snak jij in deze periode van het jaar ook zo naar de zon? Het kan helpen om alvast enkele zonnige vooruitzichten te hebben. Wat dacht je bijvoorbeeld van deze bestemmingen waar het al vanaf de lente genieten is van aangename temperaturen? Voor nog meer inspiratie ben je van harte welkom op kantoor.

Schrijf in voor onze Club Med Inspiratieavond

Ben u een fervent Club Med vakantieganger? Of zijn de termen GM en GO u nog onbekend? In beide gevallen bent u van harte welkom op onze Club Med Inspiratieavond.

 • Wanneer? Woensdag 18 maart
 • Welkom vanaf 19h00. De presentatie start om 19h30.
 • Waar? Kantoor Reizen De Lathauwer, Gentsesteenweg 41 te Aalst
 • Privéparking achter het kantoor
 • Inschrijving gewenst.

Schrijf je hier in

Onze volgende inspiratieavonden

 • Do 26/3: Kenia
 • Ma 27/4: Japan
 • Woe 27/5: Griekenland
 • Do 25/6: Lapland
 • Di 25/8: Nieuw-Zeeland en Australië
 • Di 22/9: USA
 • Zon 4/10: Afrika en Oceanië
 • Do 29/10: Pegase i.s.m. Iberostar
 • Ma 16/11: Zomerzon 2021
 • Do 10/12: Cruises

Happy First Winter 2020-2021 Club Med

Op 10 maart starten de reservaties voor de winter 2020-2021 bij Club Med. U geniet van 10 tot en met 12 maart in onze Club Med Corner onbeperkt van de 15% Happy First korting op alle resorts, alle data en een ruime keuze aan kamers. Kom langs in onze kantoren in Aalst en Gavere en verzeker jezelf van jouw Club Med vakantie aan de beste prijs!

Agenda inspiratieavonden Reizen De Lathauwer