Drukkerij: boeken en tijdschriften, familiaal drukwerk, handelsdrukwerk, opmaak en digitaaldruk, ...
Tekenmateriaal, kunstmateriaal en hobbymateriaal: schildersmateriaal, schildersbenodigdheden, airbrush, boetseermateriaal, graveermateriaal, schilderen, druktechnieken, boekbindmateriaal, kaarten, schmink, planafdruk/plankopie, maquettemateriaal, didactisch hobbymateriaal voor de allerkleinsten, schilderen en knutselen voor de iets ouderen
Schrijfwaren: vulpennen, balpennen en rollers van Lamy, Parker, Waterman en Scheaffer
Kunstboeken
Puzzels: voor de allerkleinsten: figuurpuzzels, steekpuzzels, vloerpuzzels, ... voor de ouderen: 3D puzzels, ...
Moleskine: Misschien bent u al bekend met de legendarische notebooks van Moleskine, de notebooks die gebruikt werden en worden door talloze artiesten: van Van Gogh tot Matisse, van Ernest Hemingway tot Bruce Chatwin. Conscience heeft zijn volk leren lezen. Met Moleskine willen we het volk in dit digitaal tijdperk weer leren schrijven. Daar wij "the Art of Writing" hoog in het vaandel voeren, streven wij ernaar dat de Moleskine notebooks ook in België de een zeer gegeerd product worden in de Boekhandel en de Papierwarenhandel, dit in navolging van Duitsland, Frankrijk en Italië.
Pascal De Schacht - zaakvoerder - drukkerij, boekhouding en verkoop
Sofie Karpez - winkelbediende en echtgenote
Jeanine Bouserie - winkelbediende en moeder
Parkeren kun je zonder probleem net buiten de Katelijnepoort langs de ring of in de Baron Ruzettelaan. Met een parkeerschijf kun je 4 uur gratis parkeren in één van de zijstraten van de Katelijnestraat (Oude Gentweg of Visspaanstraat) of in één van de zijstraten van de Oude Gentweg (Boudewijn Ravestraat, Jacobijnessenstraat of Werkhuisstraat). Je kan ook betalend parkeren in de Katelijnestraat of in de ondergrondse parking Katelijne.
Drukkerij De Schacht, uw drukkerij te Brugge in West-Vlaanderen!