Sinds medio 1985 baten Katrien en ik onze bloemenzaak in Lier uit. Door continue bijscholing en deelname aan wedstrijden is mijn werk ontdekt door bloemschikmagazines. Dit was de aanzet naar een rijke internationale floristieke carrière die nog steeds nieuwe impulsen krijgt.
Door het geven van demonstraties en workshops is mijn passie voor lesgeven aan de oppervlakte gekomen. Dit was de ideale manier om de verworven kennis door te geven aan een volgende generatie bloemschikfanaten.
Hieruit is de Fluvium bloemschikschool ontstaan. Studenten uit deze opleiding zijn ook steevast van de partij op grote jaarlijkse florale projecten als de Bloemschikhappening in het kasteel van Alden Biesen.
Conceptontwikkeling en productontwikkeling zijn de nieuwe uitdagingen die de volgende jaren samen met vernieuwend bloemwerk een erg belangrijke rol zullen spelen.
Bij Floristiek staat een persoonlijk onthaal, kwaliteit en service garant voor het perfecte bloemwerk,aangepast aan elke gelegenheid. Bruidswerk, feestdecoraties en rouwwerk worden in eigen atelier ontworpen en geproduceerd naar uw persoonlijke wensen. Men helpt u even graag verder voor een kleine attentie als voor een prinselijk huwelijk.
De expertise van Stef als internationaal Bloemsierkunstenaar werd in de loop der jaren uitgebouwd. Met demonstraties, workshops, seminaries en lespakketten werd heel Europa en zelfs Rusland afgereisd. Als vaste medewerker aan verschillende internationale bloemschiktijdschriften voor liefhebbers en professionelen kan het gespecialiseerd bloemwerk van Floistiek als trendsettend beschouwd worden.
Feestdagen open van 09.00 - 17.00
Floristiek - Stef Adriaenssens, uw bloemenzaak - bloemsierkunstenaar te Lier in Antwerpen!